Login:
Password:

Forgot password? Register

Article


77
firletek- Biografia (Political)
Posted 2 years ago by
firletek    
Report


Rozdział pierwszy: początki firletka


Firletek swoją przygodę z esimem zaczął w 292 dni suny a więc ponad 800 dni temu. Jest jednym z najstarszych wciąż aktywnych graczy, co pokazuje jak doświadczonym graczem jest bohater biografii. Z początków firletka w esimie pochodzi Spółka Wolnego Rynku , wcześniej Stratton Oakmont Inc.- jedna z największych spółek na świecie i największa wciąż aktywnie zarządzana spółka w sPolsce. Zanim zajął się akcjami dla nowych graczy osiągał sukcesy z własną spółką akcyjną. Jego zmysł do interesów oraz zaangażowanie doprowadziły do zbudowania 11 największej spółki akcyjnej na świecie bez kupowania golda, bez exploitowania bugów w grze, bez nieczystych zagrywek wobec konkurencji. Zawsze grał fair play, nigdy nikogo nie oszukał.


Spółka Wolnego Rynku- najlepsza spółka akcyjna w Polsce, "dziecko" firletka


Przede wszystkim firletek jest kojarzony jako Prezes Partii KORWIN , dawniej Kongres Nowej Prawicy, aktualnie Koalicja Odbudowy RP. Zbudował praktycznie od zera molocha, największą partię na świecie. Oczywiście nie zrobił tego sam, pomagali Mu również inni gracze jednak to firletek doprowadził wszystko do końca, na dzień dzisiejszyJego partia nie ma żadnej konkurencji, ani na świecie, ani w Polsce.

firletek od początku swojej kariery politycznej starał się usprawnić polski kongres- dobrze wiedział, że sprawny, szybko głosujący kongres to fundament dobrze zarządzanego państwa. Od bardzo dawna przeprowadzał selekcję w partii w celu wybrania tylko najodpowiedniejszych graczy do kongresu, napisał również najlepszy poradnik dla wannabe kongresmenem . Efektem tego był na przykład najszybszy DOW w historii sPolski , gdzie połowa kongresmenów została wyselekcjonowana przez firletka.


Partia KORWIN (aktualnie KORP)- największa partia na świecie "dziecko firletka"
Rozdział drugi: działalność społeczna firletka


Bohater artykułu jest pomysłodawcą szeregu ciekawych i pomocnych akcji dla nowych (i nie tylko) graczy. Akcje prezentowane będą chronologicznie, od najstarszej do najmłodszej.

Pierwsza akcja prowadzona przez firletka pod patronatem partii Korwin- Zbuduj Sobie Domek , o szczegółach akcji możecie poczytać w artykule pomysłodawcy, przyznam się, że sam korzystałem z tej akcji, jest jedną z najlepszych na jakie trafiłem grając w esima na różnych serwerach. Akcja umożliwia wybudowanie sobie domku q5 po kosztach, czyli nie trzeba płacić pełnej kwoty, wystarczy zapłacić za materiał i samemu zbudować sobie domek.


nowatorska akcja firletka, która rozpoczęła charytatywną pracę firletka dla narodu polskiego.


Kolejną, bliźniaczą akcją, również wymyśloną przez firletka akcją jest Zbuduj Sobie Estate prowadzona przez bliskiego współpracownika firletka- znanego i lubianego Ozjasz Goldberg . Zbuduj Sobie Estate działa na tej samej zasadzie co Zbuduj Sobie Domek- czyli płacisz za materiał i budujesz sobie nieruchomość po kosztach, własnymi rękoma. Te dwie akcje są wizytówką firletka, najlepsze i najbardziej pomocne akcje na całej sunie. Za zainwestowanie swoich pieniędzy oraz swojego czasu w te akcje należy się firletkowi dozgonna wdzięczność narodu polskiego. Warto też dodać, że firletek pracował również charytatywnie w tych spółkach- robił to non profit, miał na celu wsparcie i rozwój nowych graczy.


niestety nikt nie pokusił się o grafikę do tej akcji


Następną akcją, którą wymyślił firletek jest Zbuduj Polsce DS , wybitnie propolska akcja, prowadzona przy pomocy Pana Ozjasza. Zamysłem akcji jest praca charytatywna przy budowie Systemów Obronnych, które można umieścić w atakowanym przez wroga regionie dając obrońcom bonus do obrażeń. To przykład akcji działającej w interesie państwa. Jedynej jaką zaobserwowałem na sunie od początku mojego grania. Tylko wybitny patriota mógłby zainwestować własne pieniądze i czas w prowadzenie tak szlachetnej akcji.Ostatnią, najnowszą akcją jest Poprowadź sobie spółkę . Nowatorski sposób edukacji biznesowej graczy. Mają oni możliwość zarobienia pieniędzy z udostępnionej przez firletka spółki a co najważniejsze zdobywają oni bezcenne doświadczenie. Jestem wielkim fanem tej akcji i liczę, że kiedyś uda mi się wziąć w niej udział. PPS miał już 4 zakończone edycje, o których możecie przeczytać tutaj a właśnie dobiega końca 4ta edycja.
Oprócz tych wyjątkowych akcji firletek działał również jako oficer GROM oraz MEN organizując konkursy dla członków bojówki oraz dla wszystkich graczy jako Minister Edukacji Narodowej.Rozdział trzeci: podsumowanie dokonań Wielkiego Polaka


Przez ponad 800 dni grania firletek doprowadził swoją spółkę akcyjną do bardzo wysokiej, dziesiątej pozycji na świecie. Przypominam, że nie splamił się kupowaniem golda, oszukiwaniem, naciąganiem, defraudacjami. Zawsze działał zgodnie z prawem i zgodnie ze swoim sumieniem. To doświadczenie pomogło mu w prowadzeniu akcji PPS.

Firletek słynął też z publikowania wyników wyborów na wykresach w przystępnej oprawie graficznej- artykuły z cyklu: Wyniki wyborów na wykresach . Widać od razu, że wybory do kongresu to jego konik, nic dziwnego patrząc na jego doświadczenie jako kongresmena: 15stokrotnie został wybrany na kongresmena, często wygrywając wybory przeważającą ilością głosów. Każda jego kadencja cechowała się aktywnością oraz głosowaniem w polskim interesie. Trzeba też dodać, że nigdy nie zależało Mu na prestiżowym posiadaniu największej ilości głosów, zawsze starał się o równomierne, sprawiedliwe rozdysponowanie głosów pomiędzy wszystkich kandydatów z ramienia Jego partii. Gdyby nie te starania zapewne wygrywałby w cuglach wszystkie wybory z gigantyczną przewagą nad drugim kandydatem pod względem ilości głosów.

Jego akcje doprowadziły szybszego rozwoju nowych graczy, pomagał im zdobyć doświadczenie w grze, ułatwiał im początki oraz zawsze udzielał dobrych rad. To dzięki Niemu dziesiątki graczy posiadają domki i estate, to dzięki Niemu młodzi gracze uczą się podstaw biznesu, to dzięki Niemu sPolska ma tańsze DSy. Jego zasługi w materii akcji społecznych są niezmierzone- jest On największym filantropem sPolski.

Prywatnie firletek jest wybitnie skromnym i bardzo kulturalnym graczem, wywiad przed napisaniem tego artykułu przeprowadziłem na Jego kanale , który służy też jako kanał partyjny. Podczas wywiadu dowiedziałem się, że firletek niezmiernie szanuje wszystkich graczy, którym na sercu leży dobro sPolski, jest On ponad partyjnymi podziałami. Jego ostatnia absencja spowodowana jest odebraniem Mu sensu gry, płatne premium uniemożliwia dalsze działanie na rzecz społeczności, którą stworzył poprzez wysyłanie wiadomości grupowych. Społeczność partii KORWIN złożona z ponad setki aktywnych graczy oraz setek sympatyków, którzy niestety już odeszli z gry nigdy nie zapomni firletkowi jego poświęcenia. Odchodząc z aktywnej gry firletek zdecydował się na bardzo odważny ruch: dał prawa w partii wszystkim członkom, dzięki czemu mogą oni teraz brać udział w wyborach na lidera partii. Taka decyzja umotywowana jest zwiększeniem konkurencji co powinno motywować lidera partii do aktywnych działań na rzecz sPolski oraz samej partii. Nigdy wcześniej żaden lider dużej i poważnej partii nie zdecydował się na tak odważny ruch. To kolejny przykład jak wielkim wizjonerem na sunie był firletek.

Mówi się, że "nie po słowach a po czynach ich poznacie"- firletek dał się poznać po swoich czynach jako wybitny patriota, świetny biznesmen, sprawny polityk ale przede wszystkim jako filantrop, który non profit pomaga innym graczom swoimi akcjami. Dziękuję za przeczytanie artykułu i dziękuję firletek za wszystko co zrobiłeś dla sPolski.Również bardzo dziękuję, mam nadzieję że moja praca i pomoc nowym graczom nie poszła na marne i że dzięki temu w sPolsce zawsze będzie żyło się dostatnio i szczęśliwie Chciałbym również zakończyć grę ze wszystkimi w zgodzie, dlatego jeżeli ktoś kiedykolwiek poczuł się przeze mnie urażony to przepraszam, tym samym proszę o zaprzestanie wszystkich konfliktów i kłótni, bo naprawdę nie służy to naszemu Narodowi.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
firletek


Previous article:
Start 5 edycji PSS (2 years ago)

Next article:
Podsumowanie 5 edycji PSS. (2 years ago)


Comments (18)
26-11-2016 17:25:47
(2 years ago)


ok

26-11-2016 10:13:36
(2 years ago)


firletek - może zauważył to dlatego że wszyscy mają gdzieś tą akcje z DS'em a on jako nowy przeczytał co to za akcja? W ogóle działa to jeszcze? bo coś cicho o tych DS'ach...

25-11-2016 20:03:31
(2 years ago)


Sadyzm : Gratulacje Chyba jako pierwszy to zauważyłeś... a grafika ma już 9 miesięcy

25-11-2016 19:43:05
(2 years ago)


haha

25-11-2016 19:34:40
(2 years ago)


Ej serio tam jest Breivik. :/

25-11-2016 17:10:18
(2 years ago)


http://i.imgur.com/8vgAAw6.png

masz breivika nad D xDDD

25-11-2016 15:54:49
(2 years ago)


rtjwrstjtrwsj

24-11-2016 23:43:56
(2 years ago)


BUHAHAHAHAHAHAHAH

No nie wiem jak to skomentować.... Więc napisze tylko:


xD


24-11-2016 22:07:10
(2 years ago)


Powodzenia w realu

24-11-2016 18:42:34
(2 years ago)


XDD

A ja zapraszam do zapoznania się z moją biografią napisaną przez firletka

DWU-LI-CO-WIEC, a nie filantrop.

24-11-2016 18:34:35
(2 years ago)


Jest jednym z najstarszych wciąż aktywnych graczy...

newfak

24-11-2016 18:32:47
(2 years ago)


to co wcześniej napisałeś było z polecenia Ranka

24-11-2016 18:14:09
(2 years ago)


czekam jeszcze aż ktoś napisze, że to co napisałem wcześniej było z polecenia Ranka

24-11-2016 18:02:21
(2 years ago)


Oczywiście członkowie pewnej bojówki nie potrafią uszanować nakładu pracy i straconych dziesiątek godzin na pomoc nowych graczom. Wcale mnie to nie dziwi, napisałem już bardzo dużo o ich poczynaniach. Jeszcze raz dziękuję za wszystko co zrobiłeś dla e-sima firletek o7.

24-11-2016 17:57:17
(2 years ago)


Skromnyś w ch*j.. troll pokroju artykułów innych trolliNew comment
Message:

Characters remaining:

1000


forum | Laws | Privacy policy | Staff | Wikia | Primera | Secura | Suna | Alpha | Omega | Aurora | agar new modes play new modes
Play on