Login:
Password:

Forgot password? Register

Article


20
[MEN] Konkurs! (Event related)
Posted 3 months ago by
Ministerstwo Edukacji Narodowej    
ReportWitamy wszystkich obywateli!

W dzisiejszym artykule porcja informacji o nadchodzącym konkursie, poradnikach dla graczy oraz akcjach prowadzonych przez Ministerstwo. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem!

Wszystkich chętnych graczy zapraszamy do wzięcia udziału w quizie! Odbędzie się on na Discordzie, w niedzielę 14.01 o godzinie 20:00 na kanale #ministerstwo-edukacji . Poniżej mała próbka jak quiz się prezentuje:Co należy zrobić by wziąć w nim udział? Być obecnym na kanale a po załadowaniu pytań wpisać komendę q-enter a następnie odpowiadać na nie. Po wpisaniu komendy pod waszym wpisem znajdzie się znacznik. Oznacza to, że bot zarejestrował wasz udział w konkursieWasze odpowiedzi będą zakryte do momentu, gdy czas dobiegnie końca (zapobiega to kierowaniu się odpowiedziami innych osób). Dlatego nie dziwcie się, że ich nie widać- nie musicie ich pisać po raz kolejny.

Przewidziane nagrody:

1. miejsce- 25 Gold

2. miejsce- 20 Gold

3. miejsce- 15 Gold

4. miejsce- 10 Gold

5. miejsce- 7 Gold

6. miejsce- 3 GoldKonkurs sfinansowany został przez Poland Org .Akcje prowadzone przez Ministerstwo:AKCJA "Zredukuj sobie miss chance"

Projekt "Zredukuj sobie miss chance" skierowany jest do graczy do 10 levela włącznie. Ma on na celu zmniejszenia współczynnika odpowiadającego za missy podczas walki u młodych graczy poprzez obdarowanie ich dowolnym ekwipunkiem z cechą "reduce miss chance".

Zasady projektu.
- gracz spełniający warunki projektu wypełnia formularz zgłoszeniowy;
- do 24 godzin Ministerstwo Edukacji Narodowej wysyła kontrakt w którym oferuje dowolny ekwipunek z w/w cechą;
- w kontrakcie znajduje się klauzula długu o wartości 5 Gold
.
- po dwóch tygodniach owocnej współpracy dług zostaje anulowany.

Dlaczego obarczamy uczestników projektu długiem?

Aby nie być naiwnym musimy zabezpieczyć się przed próbami wyłudzenia ekwipunku, bądź multikonciarstwem. W momencie, gdy gracz używa naszego ekwipunku i widać aktywny rozwój Ministerstwo Edukacji Narodowej deklaruje anulowanie długu, a prawo własności darowanego ekwipunku w pełni przechodzi na gracza.

Zastrzegamy sobie prawo do wyboru rodzaju ekwipunku wysyłanego do gracza, a zgłoszenia graczy powyżej 10 poziomu są odrzucane!AKCJA "CHLEBEK"

Jeśli jesteś młodym graczem to przysługuje ci prawo do darmowej zapomogi chlebkowej. Otrzymasz od nas 10 chlebów q5 jeżeli tylko nie przekroczyłeś 8 lvlu. Zgłoszenia graczy powyżej tego poziomu są odrzucane.

Aby skorzystać z akcji "CHLEBEK" należy wejść na kanał #ministerstwo-edukacji , wpisać komendę "!chlebek" i wypełnić formularz.Jeżeli masz jakieś pytania to zalecamy zapoznanie się z umieszczonymi w artykule poradnikami lub wejście na IRC i zadawanie pytań na kanale #ministerstwo-edukacji . Możecie również wysłać PM do MEN jeżeli inne próby zdobycia informacji zawiodą.Strefa edukacyjna


Jeśli jesteś tu nowy, to zapraszamy do zapoznania się z krótkimi poradnikami, które przybliżą Ci zasady gry:

1)Bonus za lokalizację >> Klik
2)Bonus bojówki >> Klik
3)Łączenie i dzielenie EQ >> Klik
4)Zbieranie limitów >> Klik
5)Tydzień Żeglarza >> Klik
6)Wojna Światowa >> Klik
7)BH Hunting >> Klik
8)Rebel's week >> KlikPonadto jeżeli będziesz zainteresowany prowadzeniem firmy to powinieneś przeczytać ten poradnik do firm


Jeżeli interesuje cie system podatkowy w sPolsce to przeczytaj wywód o podatkach i dofach


Jeżeli chcesz handlować na #sutrade omijając podatki i zarabiając w Gold
gold to przeczytaj ten poradnik


Marzysz o własnej gazecie, ale nie wiesz co to BBCode, oraz jaka jest różnica, pomiędzy pełnoprawnym artykułem a jednoznadniowcem? Jeśli tak, to polecam przeczytać te dwa poradniki: Poradnik o BBCode i Poradnik do młodego redaktora


Nie wiesz w jaki ekwipunek się wyposażyć? Koniecznie przeczytaj Jak odpowiednio dobrać EQ?


Chcesz dowiedzieć się czegoś o pracy kongresu oraz proponowanych przez nich ustaw? Zapraszamy do przeczytania artykułu !

Dziękujemy serdecznie graczom majster123 oraz Adece za datek na rzecz Ministerstwa! Zachęcamy również innych do wspierania naszych działań.


Skład MEN przedstawia się następująco:

Minister Nikolay III , Billoue
Przyjaciele MEN Eligiusz , Afropolak michal3922 , boja


W dzisiejszym artykule to wszystko. Dziękuję za uwagę.
Pozdrawiam, Nikolay III

Previous article:
[MEN] Świąteczno-noworoczny quiz! (3 months ago)

Next article:
[MEN] Konkurs do wyboru!!! (2 months ago)


Comments (1)
13-01-2018 1:38:31
(3 months ago)


eloNew comment
Message:

Characters remaining:

1000


forum | Laws | Privacy policy | Staff | Wikia | Tickets | Primera | Secura | Suna | Terra | WW2 | XIX | agar new modes play new modes
Play on